E-mail Heslo

Zabudol som heslo

 

Sledovanie verejného obstarávania

Oznámenia verejného obstarávania Slovenskej republiky a štátov EÚ

Volania, SMS či MMS za 1 cent?  26.10.2015

Operator Funfón oslavujúci 5. výročie na slovenskom trhu svojim zákazníkom ponúka volania, SMS a MMS do všetkých sietí v rámci SR len za 1 cent. Táto výnimočná ponúka zo strany operátora bola reakciou na hlasovanie zákazníkov o cenách poskytovaných služieb. Zvýhodnený balík je možné aktivovať do konca roka 2015 a každý zákazník, ktorý ho využije môže dané výhody využívať po dobu 6 mesiacov. Zákazník musí mať aktivovaný balík Funfón Férovka, následne si aktivovať balík Centofka a mať kredit aspoň vo výške 10 eur. Následne volá, smskuje a mmskuje iba za 1 cent za minútu alebo za správu po dobu 30 dní. Balík je možné za stanovených podmienok predĺžovať maximálne po dobu 6 mesiacov od prvej aktivácie.

 

Zdroj: www.sme.sk a www.funfon.sk

 

Späť

Monitorovanie tendra

Denne môžete sledovať všetky verejné oznámenia publikované na Slovensku a v Európskej Únii(TED).

Denne budete dostávať e-mail s verejnými oznámeniami, ktoré Vás zaujímajú.

V archíve môžete prechádzať medzi staršími oznámenia.

[Ďalšie]

Informácie o obstarávaní

Na našej podstránke sumarizujeme základné informácie o výberových konaniach, ktoré môžu pomôcť návštevníkom rýchlo nájsť svoju cestu v džungli verejných zákaziek. Môžete si prečítať o nasledovnom:

[Ďalšie]

O nás

Službou monitorovania verejného obstarávania sa naša firma zaoberá od roku 2009. Radi by sme sa stali významným hráčom na informačnom trhu EÚ v oblasti verejného obstarávania. Naším cieľom je vytvorenie systému, ktorý zahŕňa všetky krajiny EÚ a potenciálnym záujemcom pomáha získať relevantné informácie o verejnom obstarávaní, čím by sme im zjednodušili získavanie nových zákazníkov a zákaziek ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

[Ďalšie]

Mapa

Zaujíma Vás, koľko aktívnych zákaziek je k dispozícii v určitej oblasti? Presuňte kurzor na príslušné oblasti a zistite to!

mapa Nuts