E-mail Heslo

Zabudol som heslo

 

Sledovanie verejného obstarávania

Oznámenia verejného obstarávania Slovenskej republiky a štátov EÚ

Posledné dni na podanie daňových priznaní 14.06.2016

Lehota 30. jún 2016 pre podanie daňových priznaní a zaplatenie dane platí pre daňových poplatníkov, ktorí požiadali daňový úrad o odklad a ich príjmy pochádzajú len zo Slovenska. Malo by sa jednať o pribl. 158 tisíc osôb a organizácií. Finančná správa tiež informuje, že z dôvodu zvládnutia náporu v posledných dňoch budú úradné hodiny daňových úradov 28-30.6 prispôsobené nasledovne:

Ut-St:8:00 do 17:00

Št: 8:00 do 18:00

Podrobnejšie informácie je možné získať aj na tel. č. call centra Finančnej správy: 048/43 17 222  , ktoré bude mať taktiež upravené prevádzkové hodiny.

 

 

Zdroj: sme.sk

 

 

 

 

 

Späť

Monitorovanie tendra

Denne môžete sledovať všetky verejné oznámenia publikované na Slovensku a v Európskej Únii(TED).

Denne budete dostávať e-mail s verejnými oznámeniami, ktoré Vás zaujímajú.

V archíve môžete prechádzať medzi staršími oznámenia.

[Ďalšie]

Informácie o obstarávaní

Na našej podstránke sumarizujeme základné informácie o výberových konaniach, ktoré môžu pomôcť návštevníkom rýchlo nájsť svoju cestu v džungli verejných zákaziek. Môžete si prečítať o nasledovnom:

[Ďalšie]

O nás

Službou monitorovania verejného obstarávania sa naša firma zaoberá od roku 2009. Radi by sme sa stali významným hráčom na informačnom trhu EÚ v oblasti verejného obstarávania. Naším cieľom je vytvorenie systému, ktorý zahŕňa všetky krajiny EÚ a potenciálnym záujemcom pomáha získať relevantné informácie o verejnom obstarávaní, čím by sme im zjednodušili získavanie nových zákazníkov a zákaziek ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

[Ďalšie]

Mapa

Zaujíma Vás, koľko aktívnych zákaziek je k dispozícii v určitej oblasti? Presuňte kurzor na príslušné oblasti a zistite to!

mapa Nuts