E-mail Heslo

Zabudol som heslo

 

Sledovanie verejného obstarávania

Oznámenia verejného obstarávania Slovenskej republiky a štátov EÚ

Banky klepnú po prstoch daňovým podvodníkom? 03.12.2015

Horná komora švajčiarskeho parlamentu schválila zákon o výmene informácií o švajčiarskych bankových účtoch cudzincov s ostatnými krajinami.

"Parlament potvrdil pochovanie (bankového) tajomstva, ktoré umožňovalo daňové úniky," povedal sociálnodemokratický poslanec Roberto Zanetti.

Túto dohodu schválila dolná komora parlamentu ešte v máji a zatiaľ platí pre krajiny EÚ a Austráliu. Účinnosť nadobudne v roku 2018 a na základe nej budú švajčiarske banky iným krajinám poskytovať osobné údaje o ich daňových poplatníkoch, ako napr. meno, adresu, dátum narodenia, sta konta a transakcie. Komisár EÚ pre hospodárske a finančné záležitosti Pierre Moscovici uviedol, že: "je to ďalší úder daňovým podvodníkom a ďalší krok smerom k spravodlivejšiemu zdaňovaniu v Európe".

Zdroj: sme.sk

 

Späť

Monitorovanie tendra

Denne môžete sledovať všetky verejné oznámenia publikované na Slovensku a v Európskej Únii(TED).

Denne budete dostávať e-mail s verejnými oznámeniami, ktoré Vás zaujímajú.

V archíve môžete prechádzať medzi staršími oznámenia.

[Ďalšie]

Informácie o obstarávaní

Na našej podstránke sumarizujeme základné informácie o výberových konaniach, ktoré môžu pomôcť návštevníkom rýchlo nájsť svoju cestu v džungli verejných zákaziek. Môžete si prečítať o nasledovnom:

[Ďalšie]

O nás

Službou monitorovania verejného obstarávania sa naša firma zaoberá od roku 2009. Radi by sme sa stali významným hráčom na informačnom trhu EÚ v oblasti verejného obstarávania. Naším cieľom je vytvorenie systému, ktorý zahŕňa všetky krajiny EÚ a potenciálnym záujemcom pomáha získať relevantné informácie o verejnom obstarávaní, čím by sme im zjednodušili získavanie nových zákazníkov a zákaziek ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

[Ďalšie]

Mapa

Zaujíma Vás, koľko aktívnych zákaziek je k dispozícii v určitej oblasti? Presuňte kurzor na príslušné oblasti a zistite to!

mapa Nuts