E-mail Heslo

Zabudol som heslo

 

Sledovanie verejného obstarávania

Oznámenia verejného obstarávania Slovenskej republiky a štátov EÚ

Často kladené otázky - F.A.Q

Tu nájdete odpovede na často kladené otázky- buď kliknite na otázku, ktorá Vás zaujíma alebo sa prerolujte na stránke smerom dolu k dostupným informáciám.

 

 

 

 

 

Akú službu poskytuje Verejnazakazka.sk?

Služba nepretržite sleduje slovenské a európske oznámenia verejných obstarávaní a oznámenia vyhovujúce nastaveniam vyhľadávania. Používateľom posiela informácie e-mailom alebo ich pre registrovaných členov po vstupe na stránku sumarizuje do skupín.

Verejnazakazka.sk pre Vás sleduje nielen ponúkané výzvy, ale aj iné typy oznámení, takže budete informovaný o výsledkoch verejných obstarávaní, ako aj plnení zmlúv uverejnených v daných témach. Týmto spôsobom môžete sledovať aj zákazky Vašich konkurentov.

 

Profily vyhľadávania

Čo sú profily vyhľadávania?

Registrovaní používatelia si môžu vytvoriť profily vyhľadávania, v ktorých zadajú, aké témy ich zaujímajú alebo si môžu vybrať zo systému kategórií vyhladávania vytvoreného Verejnazakazka.sk.

 

Nastavenia vyhľadávania verejných obstarávaní

Ako viem zadať, ktoré verejné obstarávania ma zaujímajú?

Na jednej strane máte možnosť zadať vyhľadávacie slovo, na druhej strane je možnosť vybrať si z daných oblastí činností, ktoré sú klasifikované podľa oficiálnej CPV kategorizácie. Ďalej môžete zadať nastavenia vyhľadávania na základe geografickej oblasti alebo si môžete vybrať z ďalších rozšírených nastavení vyhľadávania.

Koľko profilov vyhľadávania si môžem nastaviť?

Je možné nastaviť a sledovať hoci aj neobmedzené množstvo profilov vyhľadávania.

Ak zadám viac slov vyhľadávania alebo viac profilov, prípadne ak sledujem viac štátov, ovplyvní to cenu služby?

Ak v rámci jedného profilu vyhľadávania zadáte viac slov vyhľadávania, resp. viac podmienok vyhľadávania, neovplyvní to cenu služby. Cena sa môže meniť v závislosti od počtu zadaných profilov vyhľadávania, v balíku MINI si môžete nastaviť maximálne 2 profily, v balíku START maximálne 5 a v balíku PRO neobmedzený počet profilov vyhľadávania.
Naši predplatitelia majú možnosť vybrať si z vopred pripravených kategórií vyhľadávania alebo si nastaviť vlastné profily vyhľadávania na základe nastavení, ktoré si sami vytvoria.

 

Obchodný profil

Čo je „Obchodný profil”?

Už pri príležitosti predplatenia by sme Vás chceli podporiť v tom, aby Vaša spoločnosť dostávala oznámenia o verejných obstarávaniach, ktoré najviac vyhovujú činnostiam Vašej spoločnosti. Na základe vybranej hlavnej kategórie Vám nastavíme Váš prvý profil vyhľadávania, ktorý môžete neskôr kedykoľvek zmeniť.

Vyhľadávanie v archíve

Existuje možnosť vyhľadávať medzi starými oznámeniami?

Bod "Archív” v menu ponúka možnosť vyhľadávať medzi starými verejnými obstarávaniami. Archív stále obsahuje oznámenia uverejnené 60 dní pred dňom vyhľadávania.

Ovplyvňuje používanie vyhľadávania v archíve cenu služby?

Nie. Používanie vyhľadávania v archíve tiež nemení cenu služby sledovania oznámení verejného obstarávania.

 

E-mailové adresy

V akej forme dostanem oznámenie o verejných obstarávaniach?

Pri registrácii každý používateľ uvedie jednu e-mailovú adresu, prípadne opcionálne aj ďalšie adresy na zasielanie oznámení. Vždy, keď sa objaví nové verejné obstarávanie, systém posiela na zadané adresy informačný e-mail, ktorý obsahuje všetky výsledky zaslané na Váš profil vyhľadávania. Výsledky je možné prehliadať aj pri vstupe do používateľskej oblasti.

Na koľko e-mailových adries môžem požiadať o zasielanie oznámení?

V rámci jedného predplatenia si môžete vyžiadať zasielanie výsledkov sledovania oznámení verejného obstarávania na 4 rôzne e-mailové adresy.

Štáty

O verejných obstarávaniach ktorých štátov môžem byť informovaný?

O verejných obstarávaniach v Slovenskej republike, Európskej únii /TED/ a ďalších európskych štátoch ako: členské štáty Európskej únie, Albánsko, Bosna-Hercegovina, Bielorusko, Island, Lichtenštajnsko, Macedónsko, Moldavsko, Čierna Hora, Nórsko, Srbsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Rusko.

Testovacie obdobie

Zaujíma ma táto služba! Ako ju viem vyskúšať?

Počas 10-dňového testovacieho obdobia môžete naplno používať Verejnazakazka.sk službu zadarmo. Môžete si nastaviť neobmedzený počet vyhľadávacích profilov, alebo si môžete vybrať z daného zoznamu (24 hlavných a 72 podkategórií). Na 11. deň sa testovacie obdobie automatický ukončí.

Začnite testovať našu službu sledovania oznámení verejného obstarávania teraz!

Predplatné

Zaujala ma služba sledovania oznámení verejného obstarávania! Ako si ju viem predplatiť?

Pokiaľ si chcete službu predplatiť, môžete to jednoducho a pohodlne urobiť online kliknutím sem: Sledovanie verejného obstarávania

Keď nám príde zaplatená suma, aktivujeme Váš používateľský účet a neskôr Vás budeme po prihlásení na domovskej stránke priebežne informovať o dátume splatnosti Vášho predplatného.

 

Odberový balíčekMINI
Maximálne 2 vyhľadávacie profily
START
Maximálne 5 vyhľadávacích profilov
PRO
Neobmedzené množstvo vyhľadávacích profilov
Odberové obdobie 6 mesiacov *119,00 eur + daň 238,00 eur + daň 432,00 eur + daň
Ročné predplatné*211,00 eur + daň 422,00 eur + daň 768,00 eur + daň

*Predplatné zaniká automaticky na konci predlateného obdobia.

Mám ďalšie otázky. Viete mi pomôcť?

Ak sa Vám nepodarilo nájsť odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese: info@verejnazakazka.sk

 

 

Správy

02.09.2016

Výhodné obdobie na kúpu bytu?

Hypotéky sú lacné, ale nehnuteľnosti dražejú.

23.07.2016

Pracovné cesty v zahraničí? Potrebujete špeciálny formulár

Pracovník na služobnej ceste musí mať vystavený dokument PD A1

[Ďalšie]

Informácie o obstarávaní

Na našej podstránke sumarizujeme základné informácie o výberových konaniach, ktoré môžu pomôcť návštevníkom rýchlo nájsť svoju cestu v džungli verejných zákaziek. Môžete si prečítať o nasledovnom:

[Ďalšie]

O nás

Službou monitorovania verejného obstarávania sa naša firma zaoberá od roku 2009. Radi by sme sa stali významným hráčom na informačnom trhu EÚ v oblasti verejného obstarávania. Naším cieľom je vytvorenie systému, ktorý zahŕňa všetky krajiny EÚ a potenciálnym záujemcom pomáha získať relevantné informácie o verejnom obstarávaní, čím by sme im zjednodušili získavanie nových zákazníkov a zákaziek ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

[Ďalšie]

Mapa

Zaujíma Vás, koľko aktívnych zákaziek je k dispozícii v určitej oblasti? Presuňte kurzor na príslušné oblasti a zistite to!

mapa Nuts