E-mail Heslo

Zabudol som heslo

 

Sledovanie verejného obstarávania

Oznámenia verejného obstarávania Slovenskej republiky a štátov EÚ

O nás

Verejnazakazka.sk - Váš partner v Sledovaní verejného obstarávania

Kontakt:

E-mail: info@verejnazakazka.sk

Adresa: Móricz Zsigmond út 196, Leányfalu 2016, Maďarsko

 

Náš tím

Naša firma sa zaoberá sledovaním oznámení verejného obstarávania od roku 2009. Našim cieľom je stať sa významným účastníkom na trhu s informáciami z oblasti verejného obstarávania v Európskej únii. Naši vývojári pracujú na vytvorení portálového systému zahŕňajúceho všetky krajiny Únie, prostredníctvom ktorého sa potenciálni uchádzači dostanú k relevantným informáciám súvisiacim s oznámeniami verejného obstarávania, čím by sme im v značnej miere uľahčili získavanie nových zákazníkov, zákaziek doma i v zahraničí. Chceli by sme, aby bola naša firma v očiach našich zákazníkov poskytovateľom, ktorý robí pre nich komplikovaný svet verejného obstarávania prehľadným a prostredníctvom jeho služieb boli okamžite informovaní o zaujímavých oznámeniach. Boli by sme radi, ak by v nás videli dôležitý kompas potrebný k orientácii a zároveň aj robustné brány otvárajúce domáci a zahraničný trh.

Prevádzkovateľ a vývojár webovej stránky a služby

Službu prevádzkuje a rozvíja medzinárodne uznávaná spoločnosť Dolphio Technologies Kft. a verejnazakazka.sk je spin-off projekt spoločnosti. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Odvetvie podniku rozvíjajúce softvér sa zaoberá rozvojom a prevádzkovaním inovatívnych online služieb a mobilných aplikácií. Vďaka rýchlemu rozvoju spoločnosti za posledné roky sa firma radí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce IT spoločnosti v stredovýchodnej Európe a od roku 2011 je každoročne na zozname Deloitte´s Technology Fast 50 Central Europe. Do roku 2013 nám svoju dôveru vyjadrilo viac ako 35 000 používateľov a 35 stálych partnerov.

Službu Sledovanie verejného obstarávania ponúkame v týchto krajinách:

  • Slovensko
  • Nemecko
  • Maďarsko
  • Slovinsko
  • Bulharsko
  • Grécko
  • Rumunsko

 

Správy

02.09.2016

Výhodné obdobie na kúpu bytu?

Hypotéky sú lacné, ale nehnuteľnosti dražejú.

23.07.2016

Pracovné cesty v zahraničí? Potrebujete špeciálny formulár

Pracovník na služobnej ceste musí mať vystavený dokument PD A1

[Ďalšie]

Informácie o obstarávaní

Na našej podstránke sumarizujeme základné informácie o výberových konaniach, ktoré môžu pomôcť návštevníkom rýchlo nájsť svoju cestu v džungli verejných zákaziek. Môžete si prečítať o nasledovnom:

[Ďalšie]

O nás

Službou monitorovania verejného obstarávania sa naša firma zaoberá od roku 2009. Radi by sme sa stali významným hráčom na informačnom trhu EÚ v oblasti verejného obstarávania. Naším cieľom je vytvorenie systému, ktorý zahŕňa všetky krajiny EÚ a potenciálnym záujemcom pomáha získať relevantné informácie o verejnom obstarávaní, čím by sme im zjednodušili získavanie nových zákazníkov a zákaziek ako na domácom trhu, tak aj v zahraničí.

[Ďalšie]

Mapa

Zaujíma Vás, koľko aktívnych zákaziek je k dispozícii v určitej oblasti? Presuňte kurzor na príslušné oblasti a zistite to!

mapa Nuts